– Aktuality –

Darčeková poukážka Baby Balance

BABY BALANCE AKO DARČEK!

Ak máte bábätko, ktoré by ste chceli obdarovať tým najužitočnejším – zdravým štartom do života, tak darujte darčekovú poukážku Baby Balance.
Darovať môžete vami vybranú hodnotu darčekovej poukážky, ktorú rodičia dieťatka môžu vyčerpať na úhradu skupinového cvičenia Baby Balance.
Stačí nám napísať na info@babybalancebb.sk a všetko vybavíme!

Baby Balance = rovnováha nielen v pohybe

Cvičenie s deťmi a rodičmi Baby Balance nezahŕňa len súbor pohybových činností, ktoré sa môžu realizovať aj v domácom prostredí. Ide o pedagogický projekt, ktorý sa venuje podpore rodičov v oblasti raného vzdelávania (od troch mesiacov do troch rokov). Inšpiruje rodičov k vhodnej a rozmanitej stimulácii dieťatka tak, aby bol čo najviac využitý jeho vývinový potenciál. Rozvoj dieťatka primárne v 1.roku života je úžasná, čarovná a rýchla súhra spôsobilostí, ktoré bude dieťa využívať po celý život. A na dobrom začiatku predsa záleží.

Pomôžme si navzájom!
Podporte náš projekt príspevkom, ktorý vás nič nestojí a nám veľmi pomôže.
Za darované 2 % z daní umožníme 2 párom v núdzi zadarmo absolvovať náš víkendový seminár: KEĎ SA NARODÍ BÁBATKO, ktorý ich pripraví na príchod novorodeniatka tak, aby spoločné prvé chvíle mohli prežiť v porozumení a láske.

A 2 rodinám, ktorým finančná situácia nedovoľuje navštevovať naše kurzy, pokryjeme členské na kurz BABY BALANCE 

Ostatné príspevky sú použité na pomôcky používané na lekciách Baby Balance. Našou snahou je neustále vylepšovať projekt Baby Balance vyhovujúcimi pomôckami tak, aby ste Vy aj Vaše detičky našli v našom projekte inšpiráciu a kvalitné zázemie.
Každým Vašim príspevkom sa môžete na tomto procese podieľať a pomôcť nám byť ešte lepšími pre Vás.
Ďakujeme.

Ako na to?
• Požiadajte svojho zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania preddavkov na daň z príjmov a vystavenie ,,Potvrdenia o zaplatení dane“.
• Vyplňte vyhlásenie o poukázaní 2 % dane. Uveďte vaše meno, rodné číslo, bydlisko a sumu zodpovedajúcu 2 % zaplatenej dane.
• K vyplnenému tlačivu na účely vyhlásenia doložíte aj potvrdenie od zamestnávateľa o zaplatení dane z príjmov zo zamestnania. Vyplnené tlačivá podajte do 30. apríla osobne alebo poštou na ktorýkoľvek daňový úrad alebo daňový úrad príslušný podľa trvalého pobytu.
 
Údaje potrebné k evidencii OZ Baby Balance ako príjemcu 2%
Názov:​​ LuLu Fit
IČO:    ​​ 511 738 32
Adresa/sídlo: ​ Partizánska cesta 4634/91, 974 01 Banská Bystrica
Právna forma: ​ Občianske združenie