Individuálne poradenstvo psychomotorického vývinu

od narodenia

Cena:

v Baby Balance HOME – 30 EUR
u vás doma – 40 EUR

• pre rodičov s bábätkom od narodenia
• pre rodičov s bábätkami a deťmi, ktorí sa chcú dozvedieť viac o vývine ich dieťatka v celistvosti
• pre rodičov s bábätkami a deťmi, ktorým sa „čosi nepozdáva“ alebo pozorujú také prejavy, ktoré nie sú v súlade so správnym vývinom
• tehotné mamičky a oteckov, ktoré sa chcú vopred pripraviť na príchod bábätka a od prvého dňa sa cítiť čo najistejšie

Poskytujeme odborné poradenstvo v oblasti komplexného vývinu dieťaťa v ranom veku, teda od narodenia do cca 3 rokov. Sme tím odborníkov z oblasti pedagogiky, fyzioterapie a psychológie. Radi sa s vami podelíme o naše poznanie a skúsenosti z vyše 10 ročnej praxe. Stále sa vzdelávame a hľadáme nové riešenia. Zároveň si zakladáme na overených postupoch a láskavom, rešpektujúcom prístupe k dieťaťu. Rodičia u nás nájdu podporu a porozumenie.

Čo môžete očakávať na stretnutí?

Ukážeme Vám, ako s dieťatkom správne manipulovať – ako ho pokladať, zdvíhať, nosiť, pretáčať, teda ako využiť každodenné činnosti, ktoré realizujeme nespočetne krát za deň. Práve týmito rutinnými aktivitami dokážete výrazne ovplyvniť vývin vášho dieťatka.
Porozprávame sa o vývine dieťatka, zhodnotíme stav Vášho dieťatka a ukážeme vám stimulačné aktivity, ktoré môžete realizovať doma.

Nevenujeme sa len stránke hrubej motoriky, ale aj ostatným vývinovým mechanizmom v súlade s celistvým vývinom dieťaťa. Psychický a emocionálny vývin, vývin úchopu a jemnej motoriky, súhry a koordinačné vzory, zmyslový vývin a mnoho iných zákonitostí, ktoré sú kľúčové práve pre obdobie raného veku dieťaťa a ich nedostatky sa prejavia v niektorých prípadoch až neskôr, napr. v mladšom školskom veku.

Po stretnutí Vám poskytneme krátke Baby Balance videá, ktoré vám doma pomôžu sústrediť sa na detaily manipulácie, ktorú ste si na stretnutí ukázali alebo videá s teóriou vývinu daného obdobia dieťaťa. Dostávate veľký obnos informácií a videá vás utvrdia v tom, že ste si všetko správne zapamätali.

Pre rodičov čakateľov a rodičov novorodencov je súčasťou aj poradenstvo o dojčení, kúpaní, polohovaní bábätka a mnoho ďalších cenných informácií.

Kde realizujeme poradenstvo?

Môžeme vás navštíviť „u vás doma„. Táto možnosť je najvhodnejšia pre bábätka od narodenia do cca 7 mesiacov.
Môžete prísť k nám, do našej sály Baby Balance Home na Mládežníckej ulici 8A v Banskej Bystrici.
Termíny pre poradenstvo v Baby Balance HOME nájdete v prihláške.
Termín na poradenstvo u vás doma je v registračnom formulári FIKTÍVNY. Po registrácii Vás budeme do 72 hodín kontaktovať ohľadom dňa a času nášho stretnutia.
Pokiaľ nie ste z Banskej Bystrice a okolia, kontaktuje jednu z našich pobočiek: Baby Balance na Slovensku.

Koľko to stojí?

Členský poplatok za stretnutie sa odvíja od toho, či je realizované v našich sálach alebo u vás doma.
Pri návšteve „u vás doma“ mimo Banskú Bystricu si účtujeme dopravné náklady podľa bežného výpočtu cestovných náhrad za použitie vozidla.

Tešíme sa na vás milí rodičia. Radi sa s vami podelíme o naše dlhoročné skúsenosti a poznanie.