Individuálne poradenstvo psychomotorického vývinu

Komplexné informácie o vývine vášho dieťatka v celistvosti
od narodenia

od narodenia

Cena:

30 EUR / v Baby Balance HOME
40 EUR / u vás doma

Poskytujeme odborné poradenstvo v oblasti komplexného vývinu dieťaťa v ranom veku, teda od narodenia do cca 3 rokov. Sme tím odborníkov z oblasti pedagogiky, fyzioterapie a psychológie. Radi sa s vami podelíme o naše poznanie a skúsenosti z vyše 10 ročnej praxe. Stále sa vzdelávame a hľadáme nové riešenia. Zároveň si zakladáme na overených postupoch a láskavom, rešpektujúcom prístupe k dieťaťu. Rodičia u nás nájdu podporu a porozumenie.

Čo môžete očakávať na stretnutí?

Ukážeme Vám, ako s dieťatkom správne manipulovať – ako ho pokladať, zdvíhať, nosiť, pretáčať, teda ako využiť každodenné činnosti, ktoré realizujeme nespočetne krát za deň. Práve týmito rutinnými aktivitami dokážete výrazne ovplyvniť vývin vášho dieťatka.
Porozprávame sa o vývine dieťatka, zhodnotíme stav Vášho dieťatka a ukážeme vám stimulačné aktivity, ktoré môžete realizovať doma.

Nevenujeme sa len stránke hrubej motoriky, ale aj ostatným vývinovým mechanizmom v súlade s celistvým vývinom dieťaťa. Psychický a emocionálny vývin, vývin úchopu a jemnej motoriky, súhry a koordinačné vzory, zmyslový vývin a mnoho iných zákonitostí, ktoré sú kľúčové práve pre obdobie raného veku dieťaťa a ich nedostatky sa prejavia v niektorých prípadoch až neskôr, napr. v mladšom školskom veku.

Po stretnutí Vám poskytneme krátke Baby Balance videá, ktoré vám doma pomôžu sústrediť sa na detaily manipulácie, ktorú ste si na stretnutí ukázali alebo videá s teóriou vývinu daného obdobia dieťaťa. Dostávate veľký obnos informácií a videá vás utvrdia v tom, že ste si všetko správne zapamätali.

Pre rodičov čakateľov a rodičov novorodencov je súčasťou aj poradenstvo o dojčení, kúpaní, polohovaní bábätka a mnoho ďalších cenných informácií.

Kde realizujeme poradenstvo?

Môžeme vás navštíviť „u vás doma„. Táto možnosť je najvhodnejšia pre bábätka od narodenia do cca 7 mesiacov.
Môžete prísť k nám, do našej sály Baby Balance Home na Mládežníckej ulici 8A v Banskej Bystrici.

Termíny pre individuálne poradenstvo nájdete v prihláške. Ak vám nevyhovuje ani jeden z termínov, prihláste sa na FIKTÍVNY termín 31.12. a následne vás budeme kontaktovať a spoločne nájdeme vhodný termín.

Pri návšteve „u vás doma“ mimo Banskú Bystricu si účtujeme dopravné náklady podľa bežného výpočtu cestovných náhrad za použitie vozidla.

Pokiaľ nie ste z Banskej Bystrice a okolia, kontaktuje jednu z našich pobočiek: Baby Balance na Slovensku

Tešíme sa na vás milí rodičia. Radi sa s vami podelíme o naše dlhoročné skúsenosti a poznanie.